Mobilje

Shitet nga: Andi 19 Jan 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet 1 2 3 ne gjendje te mir dhe shumë pak te perdorura

Bashk me mobilje shkojn edhe mbulesat

Mobiljet mund te vizitohen vetem pas ores 16:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim