Mobiljet 1.2.3 dhe komod

Shitet nga: Amir 22 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten ulse 1.2.3 dhe komoda .tavolina mesme .shporeti elektrik .dhe nje tepih.jan te perdorura por funkcionale .arsyja shitjes ndrrim mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim