Mobiljet ne shitje

Shitet nga: Besart Dalipi 11 Qer 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet e sallonit duke perfshire nje kauq me 3 ulse,nje kauq me 2 ulse,dhe dy fotele,Komodinen per vendosjen e TV,tavolinen.Te gjitha jane ne gjendje te mire dhe te shfrytzueshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim