Mobiljet te firmes Simpo

Shitet nga: . 09 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane te perdorura , jane te gjitha lekure nga firma e Simpos. Permbajn: nje treulës, nje dyulës, dy fotele dhe nje tamburet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim