Mobiljet urgjent

Shitet nga: shitet 17 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
SHes 3,2,1,1,jon pak te perdorura por mjaft te pershtatshme,dmth jon dy nisha ni tresh dhe ni dysh.treshi dhe dyshi shtrihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim