Orendi Shtepiake

Shitet nga: Zija 04 Jan 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Orendite shtepiake per dhoma ndeje si dhe tavolina per televizor ngjyre kafe e mbyllet.
orendite jane te ruajtura dhe ne gjendje shume te mire.
per me shume info kontakto ne tel: 044-681-085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim