Perde/tepiha

Shitet nga: Burim 02 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes perde dhe 3 staza tepiha te kualitetit te lart jan brilant te blera te nota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim