Riparimin

Shitet nga: skender 29 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm riparimin e garniture dhe karrikave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim