Rreth me kendi

Shitet nga: xeni 19 Pri 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes rrethin me kend i cili permban tre tresha dhe kendin rrethi ka ngjyr kafe eshte pak i perdorur,s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim