SHES UGJENT .

Shitet nga: *** 17 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
TE RUAJTURA SHUME . PAK TE PERODORUA . JAN 2 TAVOLINA DHE 4 ULSE . ARSYJA E SHITJES MBYLLJA E LOKALIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim