Salloni ne shitje

Shitet nga: Valbone 13 Pri 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Interieri ne shitje per frizere..dhe Solariumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim