Shes 2 dyshe dhe 1 shin per dhom APo zyre

Shitet nga: Besnik 10 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile jan shum te ruajtura jan prodhim I simpos orgjinal lkure edhe shum pak te perdorura arsyja e shitjes eshte nuk po kam vende ku mi l
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim