Shes 2 krevet me qmimin 150

Shitet nga: Fidan 11 Dhj 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Krevetet jane krejtesisht ne gjendje te rregullte dhe shtrihen per fjetje. Jane te SIMPOS jo me shume se 3 vjet te blera por jo te shfrytezuara rregullishte. Nuk kane asnje gervishtje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim