Shes Kuzhinen dhe Mobilje

Shitet nga: Bini 14 Pri 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Kuzhina shum e mire kauqt3-2-1 2tavolina per sallon Tavolinen e bukes me 6 karrika Komoden per Tv si dhe nje krevet per 2 persona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim