Shes mobile 380ero vetrm nje muj te perdorta

Shitet nga: Dardan 26 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet vetem nje muj te perdorta per arsyje kam ble bnes dhe nuk um pershtaten blerja u kan 480 tasht i shes 380 boj edhe pak zbritje nr 045211010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim