Shes rrethin shum te mir ngjyr kafe 2 muaj te pe..

Shitet nga: Shendrit 29 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes rrethin ngjyr kafe te qelt dhe anash lekur te kaft te mbyllt 2 muaj te perdorur 3sh , 3sh edhe 1sh dmth fotelja. Jan shum te rujtun si te ri . Mundeni me thirr edhe ne viber +377 45 534 631 Gjilan ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim