Shiten kauqat me cmim te lire

Shitet nga: Rrahman 20 Dhj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqat jane ne gjendje shume te mire pasi qe nuk jane perdorur gati asnjehere. Mund te vini dhe ti shihni vet dhe cmimi eshte shume i lire.

Gjilan, Mahalla e Balecit

044 543 177


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim