Shiten mobiliet per sallon

Shitet nga: Samet 06 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per sallon

Perbehen nga : Nje 3-sh,Nje 2-sh dhe 4 fotele.
I keni ne foto te gjitha!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim