Shitet graniturae lekures, treules2copa 2ulse1ules

Shitet nga: Garniture lekure 20 Dhj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura e lekures dhe ne garniture jane: dy treulsa nje dyules dhe nje njeules-kanape
Shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim