Shitet kauqat 3.2.1

Shitet nga: Ahmet 14 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat 3.2.1 per info kontaktoni ne numrin 044704169
Kauqat jan ne gjendje te mire dhe shume pak te perdorun

pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim