Shitet komoda per Tv

Shitet nga: Xhevat 17 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden per TV shum e mir dhe shum e ruajtur shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim