Tavolinen e kompjuterit dhe komodat

Shitet nga: Xhevat 02 Tet 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolinen e kompjuterit dhe komodat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim