Treulësi+Dyulësi +Fotele

Shitet nga: beli 13 Pri 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Treulësi +Dyulësi dhe Fotelja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim