Treules,Dyules dhe dy Fotele

Shitet nga: Milot 06 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren per dhome dite. Nje Treules,nje Dyules si dhe dy fotele. Garnitura eshte shum e ruajtur, e shfrytzuar shum pak, nuk ka kurvar shenje ose gervishtje apo ndonje njolle. Treulesi gjithashtu shtrihet dhe mund te perdoret edhe per fjetje. Per qdo informat mund te na kontaktoni ne nr tel 044369511 dhe 049567119.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim