Treules,dyulese,fotele

Shitet nga: bekim 03 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet treulsja me dyulese dhe fotele te lekures origjinale
Te prodhuara nga simpo jan pak te perdorura po shum te ruajtura
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim