ULSE TE SALLONIT

Shitet nga: Merita haziri 12 Nën 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ulse te sallonit 2-tresha,1dysh,fotele dhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim