URGJENT - 2 kauqa dhe nje fotele !!! 100 Euro

Shitet nga: Faton 19 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 kauq dhe nje fotele qmimi shum i lir , kauqt jon te pershtatshem per me nejt edhe per fjetje shtrihen te 2t edhe fotelja qmimi i diskutueshem , i shes per arsye se kam bler tjer kauq oferta vlen deri ne te shtunen se qat her me vin mobiljet tjera ,!!!...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim