URGJENT - Tavoline dhome dhe karrige per femije

Shitet nga: Besim Baftiu 04 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tavolinen e dhomes dhe karrigen per femije.
Tavolina 40€ ndersa karriga 30€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim