dhom e gjumit pej drunit urgjent

Shitet nga: dhom e fjetjes per gjum 24 Nën 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dhomen e gjumit asht 100% dru arsyja qe e shes se po e blej nje tjetert dhom. Mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim