komod

Shitet nga: ar 29 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Komod per dhome te ndejes, sallone, kombinohet ne forma te ndryshme sipas deshires dhe vendit.

Dimenzioni 260 cm, mund te ndash ne dy pjes nga 130 cm, te gjitha mund te ndahen veqmas per kombinime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim