komoda dhe ulese

Shitet nga: gazii 26 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
komoda osht perdorur mund ta perdorni per dhom te dites TV etj. qmimi osht 80euro si dhe shes ulsen 2-sh osht ne gjendje te mir qmimi 80euroo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim