komodine dhe tavoline

Shitet nga: Lulja 21 Jan 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komodinen dhe tavolinen nga druri jan shum pak te perdorura siq shihet ne foto. Mund te na kontaktoni edhe me viber +37745616942
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim