mobilje salloni 3+3+2+1 me dy tavolina

Shitet nga: Mursel 05 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobiljet 3+3+2+1 material antillop i zi me lekure te bardhe kombinim me dy tavolina te lekures ne pergjithesi thuajse te reja , pak te perdorura por mjaft te ruajtura , mobiljet shtrihen te gjitha , jane shum te bukura dhe pershtaten shum mire ne sallon , ashtu siq po shihet edhe ne foto ,qmimi pak i diskutueshem, pres bleres serioz ju falemderit per mirkuptim , Pershendetje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim