mobilje

Shitet nga: lulzim 17 Jan 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shes 2 tresha dhe kandi komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim