mobilje

Shitet nga: albert 12 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
mobilje 140€ mobiljet dhe tavolina ndersa me cop mobiljet 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim