mobiljet ne shitje

Shitet nga: fatmir 28 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shiten mobilet per dhom te nejes mobilet jan 2 tresha dhe 1 njish jan likur jan bler 1400 er
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim