orendi

Shitet nga: hysni 07 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
orendi nje 3 nje 2 dhe dy 1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim