rreth

Shitet nga: Faton Hasani 29 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shitet rrethi i ardhur nga zvicrra. i pershtatsh per hapsira te vogla. let mir mbahet dhe eshte i lejte ne peshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim