shiten urgjent mobiljet e sallonit

Shitet nga: alban 08 Pri 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Urgjent shiten mobiljet e sallonit mobiljet jam NE gjendje Te shkelqysher dhe kan mundesi edhe Te shfrytzimit per fjetje. Per me Shum shikoni dhe fotot me posht dhe do Te bindeni ju mirpresim NE telefonatat e juaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim