shitet

Shitet nga: Vildane Bunjaku 21 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane te perdorura vetem nje muj jane:2-tresha dhe 2-fotele per me shum kontaktoni ne nr

QMIMI ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim