tepia tavolina

Shitet nga: muharrem 17 Jan 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten tavolina dhe 3 tepia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim