Tepih

Shitet nga: tepih 07 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihi siq sihet edhe ne foto.
Dimenzionet i ka 3 × 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim