Dy tepiat gjeresia 2m, gjatesia 3m

Shitet nga: Xhevat 25 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy tepiat gjeresia 2m, gjatesia 3m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim