Falmderit merrjep u shit

Shitet nga: ruzhdi 01 Qer 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes tepiun 3 me 4 m shum e rujtme si e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim