PERDE ZEBER ROLLO ZEBER

Shitet nga: lulzim 07 Shk 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBRA ROLO ZEBER ME QMIM 23 EURO METREN KATROR MATERJALI ESHTE KOMPLETE ME PREJARDHJE NGA KOREA E JUGUT.KEMI EDHE MATERJALE TE HOLANDES.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Kemi edhe varianten 18 euro metren katror nqofse i matni transportoni dhe montoni vete.Per sasi me te madhe se 15 euro metra katror qmimi munde te diskutohet.

NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA VETEM 23 EURO METRA KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim