Perde tepiha

Shitet nga: Burim 24 Shk 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Perdet jan per garnisht 4 m . Shum te ruajtura jan si tepihat dhe peredet jan brilant te kualitetit te lart jan bler tek nota te dyjat 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim