Qilim Antik ne gjendje perfect 4 m 2,2 m

Shitet nga: Ardit 30 Jan 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet Qilimi 4m - 2,20m , Qilimi eshte i vjeter por ne gjendje perfecte I pademtuar , 045 900 156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim