ROLETE KLASIKE NGA ALUMINI DHE PVC

Shitet nga: Mentori 18 Sht 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR   42 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA KLASIKE NGA PVC 20 euro-ROLETA KLASIKE NGA ALUMINI 38 euro -PERDE SHIRITORE 9 euro RPLETA VENECIANE 8 euro /DYER HARMONIK 42 euro /PERDE ROLLO 13 euro PERDE ZEBRA 24euro/VENECIANE NGA DRURI 40 euro TE GJITHA KETO QMIME JAN TE CEKURA ME MATJE DHE MONTIM - VIBER +37744739411.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim