SHES TEPIAT

Shitet nga: Mustaf 20 Mar 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy tepia ne gjendje te mir... Dimensionet e dy tepiave jan te njejta pra 2.30m-1.5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim