SHES tepijen 2-3

Shitet nga: xX 29 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes tepijen 2-3 shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim